Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-03-28 17:36:00

Ines

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-26
Posty: 8
Punktów :   

Rozstania i co dalej ....

W styczniu  odeszłam od męża. Byłam załamana. Nie miałam co ze sobą począć , więc wróciłam do rodziców. Tam gdzie czułam się najbezpieczniej na świecie.  Najpierw faza użalania się i dbania o to by moje kompleksy się powiększyły do rozmiarów XXLkompleks. Myślałam sobie TO JUŻ KONIEC albo NIE NADAJE SIĘ DO CZEGOKOLWIEK... A moje kompleksy zaczęły przerastać rozmiar XXL, bo czułam się coraz gorzej. Dosyć, że nie mogłam znaleźć pracy to nic mi nie wychodziło...

Dziś minęły prawie trzy miesiące... I jest lepiej... Mam mniej kompleksów, zaczynam w siebie wierzyć, szukam pracy, spotykam się ze znajomymi i rodziną...

A to wszystko dzięki Wenusjankom, które nagle pojawiły się obok i mnie wspierały, pomagały w trudnych chwilach ... Wyciągały z domu na szarlotkę z bitą śmietaną i cynamonem

Dziękuje wam Kobietki:)



A co dalej?  Zobaczymy, ale myślę, że będzie super u każdej z nas jeśli będziemy dalej trzymać się razem

Offline

 

#2 2012-04-01 22:00:50

Carmen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: Rozstania i co dalej ....

To wspaniale że jest tyle osób wokół twojej osoby, bo samotność to piekło

Offline

 

#3 2012-04-10 20:40:59

Ines

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Rozstania i co dalej ....

Hej dziewczyny... Doszły mnie słuchy , że kolejna z nas jest samotna... Nie martw się Moja Droga będzie źle , ale nadejdą też cudowne chwile... Chyba musimy znów iść na szarlotkę z cynamonem i kawę Czekoladki przyniesiemy Ci do domu

Jesteśmy przy Tobie.... A on nie był Ciebie wart...
Pamiętaj JESTEŚ ZAJEFAJNA LASKĄ!!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zonk.pun.pl www.wadfag.pun.pl www.strazrepki.pun.pl www.pzw-milicz.pun.pl www.polaczki.pun.pl